Nasi okuliści – Centrum Laserowe Poznań

KS16-2006 p Pani Julita Karon _01 d ZDJĘCIEDr Julita Karoń – specjalista okulistyki II stopnia

Absolwentka  Akademii Medycznej w Poznaniu. Dyplom specjalisty II stopnia w dziedzinie okulistyki uzyskała w 1994 roku, podczas  12-letniej pracy na oddziale okulistycznym Szpitala im. Józefa Strusia w Poznaniu, pod kierownictwem dr. Józefa Szczypińskiego.

Obecnie prowadzi oddział okulistyczny i poradnię w Gnieźnie, przy ulicy Chudoby 16a, oraz poradnię okulistyczną w Buku, ul. Przykop 10. Uczestniczy w wielu zjazdach i konferencjach naukowych i każdego roku odbywa szkolenia we Francji w zakresie chirurgii refrakcyjnej. Wykonała setki operacji i zabiegów okulistycznych. Specjalizuje się w operacjach zaćmy i w laserowej chirurgii refrakcyjnej wad wzroku.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Okulistycznego oraz Europejskiego Towarzystwa Chirurgów Refrakcyjnych i Zaćmy/ESCRS/.

szymaniakDr Ryszard Szymaniak – specjalista okulistyki II stopnia

Dyplom specjalisty II stopnia w dziedzinie okulistyki uzyskał w 1987 roku, a od 1989 roku pracuje na oddziale okulistycznym w Szpitalu im. Józefa Strusia w Poznaniu.

Jego niezwykły talent do zabiegów mikrochirurgicznych pozwolił mu na wdrożenie  w 2000 roku najnowocześniejszej metody operacji zaćmy do powszechnego zastosowania na oddziale miejskiego szpitala, jak również wyszkolenie wielu młodszych lekarzy w mikrochirurgii okulistycznej.

Specjalizuje się operacjach zaćmy, odcinka tylnego oka oraz laserowej chirurgii refrakcyjnej wad wzroku. Jego ogromne doświadczenie kliniczne to setki uratowanych oczu i wdzięcznych pacjentów.

Od 2004 roku prowadzi również z dr Julitą Karoń oddział okulistyczny i poradnię w Gnieźnie, przy ulicy Chudoby 16a, oraz prywatny gabinet w Obornikach, przy ul. Czarnkowskiej 7.

Jest członkiem Europejskiego Towarzystwa Chirurgów Refrakcyjnych i Zaćmy /ESCRS/.

Dr Izabella Rybakowska – specjalista okulistyki II stopnia

Absolwentka  Akademii Medycznej w Poznaniu. Specjalizację II stopnia w dziedzinie  okulistyki uzyskała w 1999 roku. Od tego czasu prowadzi Poradnię Okulistyczną w Śremie, przy ul. Paderewskiego 15.

Specjalizuje się w szerokiej diagnostyce i leczeniu chorób oczu oraz laserowej chirurgii refrakcyjnej wad wzroku.

Poza Centrum Laserowym przyjmuje również w Poradni Okulistycznej w Śremie, na ulicy Paderewskiego 15.

Centrum Laserowe – doświadczeni lekarze, szeroka oferta – Poznań