Wyspecjalizowane Centrum

Centrum Laserowe w Poznaniu specjalizuje się w usługach zdrowotnych z wykorzystaniem nowoczesnego, sprawdzonego sprzętu laserowego. W rękach doświadczonego specjalisty laser jest niezastąpiony w przypadku zabiegów wymagających najwyższej precyzji, a jednocześnie korzystny dla organizmu, bo nie ingeruje w zdrową tkankę i minimalizuje krwawienie lub całkowicie mu zapobiega. Zabiegi z użyciem lasera są małoinwazyjne, a ból z nimi związany jest minimalny.

Centrum Laserowe oferuje m.in. laserową korekcję wzroku, usuwanie znamion, skleroterapię, medycynę estetyczną. W Poznaniu jesteśmy jednym z najlepiej wyposażonych i przygotowanych do świadczenia takich usług ośrodków.

Dziedziny medycyny, którymi zajmujemy się w naszym Centrum, to:

Wysoki poziom usług i ich bezpieczeństwo zapewniają pracujący w naszym Centrum specjaliści różnych dziedzin – okulistyki (dr Julita Karoń, dr Izabella Rybakowska dr Ryszard Szymaniak), chirurgii ogólnej (dr hab. n. med. Jacek Karoń), chorób wewnętrznych i endokrynologii (dr hab. n. med. Janusz Bednarek).

Badania i zabiegi w Centrum wykonywane są najwyższej jakości sprzętem, w sterylnych warunkach i w przyjaznej atmosferze. Stawiamy na metody małoinwazyjne, po których ryzyko bólu i infekcji znacznie maleje. Operacje chirurgiczne wymagające hospitalizacji lub wykonania w warunkach sali operacyjnej mogą być wykonywane w szpitalu Med Polonia (ul. Obornicka 262 w Poznaniu) lub w Wielospecjalistycznym Szpitalu Miejskim im. Józefa Strusia (ul. Szwajcarska 3 w Poznaniu).

Masz wadę wzroku, która obniża komfort Twojego życia lub Twoje możliwości zawodowe? Cierpisz z powodu bolesnych żylaków? Zauważyłeś na swoim ciele niepokojącą zmianę? I szukasz doświadczonych lekarzy, używających najwyższej jakości sprzętu? Umów się na konsultację z naszym specjalistą!

Centrum Laserowe – usuwanie wad wzroku, skleroterapia, chirurgia, medycyna estetyczna , endokrynologia – Poznań