Specjaliści

KS16-2006 Pan Jacek Karon _02 a ZDJĘCIEDr hab. n. med. Jacek Karoń – specjalista chirurgii ogólnej II stopnia

Ukończył Akademię Medyczną w Poznaniu. Pracuje jako adiunkt w Katedrze i Klinice Chirurgii Ogólnej i Kolorektalnej Uniwersystetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Poza Centrum Laserowym operuje również w Szpitalu im. Józefa Strusia na ul. Szwajcarskiej 3 w Poznaniu.

Należy do Towarzystwa Chirurgów Polskich, Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anty-Aging, Polskiego Towarzystwa Zakażeń Szpitalnych oraz Poznańskiego Towarzystwa Przyjaciół Nauk.

Dr n. med. Joanna Szulczyńska-Gabor

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej (obecnie Uniwersytetu Medycznego) w Poznaniu. Specjalista II st dermatologii i wenerologii (od 2006 r.). Wieloletni pracownik Ośrodka Diagnostyki Chorób Alergicznych Kliniki Dermatologii w Poznaniu . W 2008 uzyskała stopień doktora nauk medycznych na podstawie rozprawy pt. „ Udział wybranych białek ostrej fazy w rozwoju objawów pokrzywki ostrej i przewlekłej”.

Od 2013 r. wykładowca w Wyższej Szkole Umiejętności i Edukacji.

Stale doskonali się zawodowo, uczestnicząc w licznych szkoleniach i konferencjach dermatologicznych. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego (PTD). Jest też autorem wielu publikacji w krajowych i zagranicznych czasopismach naukowych.

Oferuje diagnostykę i leczenie schorzeń skóry zarówno u dorosłych, jak i u dzieci: trądziku pospolitego, trądziku różowatego, łuszczycy, łojotokowego zapalenia skóry, egzemy (wyprysku), pokrzywki, atopowego zapalenia skóry (AZS), kolagenoz, grzybic, chorób bakteryjnych i wirusowych, chorób włosów oraz paznokci i wielu innych.