Opinie

Dodaj nową opinię

 
 
 
 
 
 
Pola oznaczone * są wymagane. Twój adres e-mail nie zostanie przez nas opublikowany na stronie.
eluxalifopaci napisał/a 16.11.2020 o godz. 06:25:
http://mewkid.net/when-is-xuxlya2/ - Amoxicillin 500mg Capsules Amoxicillin 500 Mg zrq.hsrj.centrumlaserowepoznan.com.pl.mvx.ap http://mewkid.net/when-is-xuxlya2/
abuyoye napisał/a 16.11.2020 o godz. 05:49:
http://mewkid.net/when-is-xuxlya2/ - Amoxicillin 500 Mg Amoxicillin 500 Mg egj.dklt.centrumlaserowepoznan.com.pl.xgf.jh http://mewkid.net/when-is-xuxlya2/
Yuliia napisał/a 16.06.2018 o godz. 16:37:
Polecam!!! Skuteczne usuwanie przebarwień, plam na twarzy z ponad 15 lat. Pozbyłam się największego kompleksu i jestem pewna siebie.
Jarosław napisał/a 29.06.2017 o godz. 15:26:
Witam Serdecznie i gorąco polecam to centrum laserowe każdej osobie, która ma jakieś kompleksy czy też obawy. Profesjonalna podejście do pacjenta i zarazem bardzo naturalne można uzyskać odpowiedź na każde nurtujące Was pytanie. Strach ? kto go nie odczuwa ja również się bałem korekcji wzroku bo taki zabieg przeszedłem 🙂 lecz nie ma się czego obawiać bo żeby coś zmienić w swoim życiu trzeba się zdecydować inaczej nigdy się nic nie zmieni. W każdym razie nie ma się co bać tylko trzeba iść na wizyte wstępna dowiedzieć się wszystkiego i podjąc decyzje ja swojej nie żałuje i bardzo polecam wszystkim, Dziękuję mojej Pani doktor z całego serca bo spełniła moje marzenie.
Magdalena napisał/a 01.12.2016 o godz. 22:49:
Pełen profesjonalizm! Dzięki Doktorowi pozbyłam się moich kompleksów związanych z bliznami. Pan Profesor cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania, bez pośpiechu, a same zabiegi laserem są wykonane bardzo precyzyjnie. Pełen profesjonalizm. Szybko, solidnie, bezboleśnie, konkretnie co najważniejsze nie drogo. Poza profesjonalizmem, doktora wyróżnia również jego bardzo przyjazne, sympatyczne i ludzkie usposobienie: cierpliwie odpowiada na pytania, porozmawia, powie, czego można się spodziewać po zabiegu. Pełen profesjonalizm, wysoka kultura osobista, przystępne ceny. Jestem pod wrażeniem wiedzy, wyśmienitych umiejętności praktycznych i niezwykle miłego sposobu bycia Pana Doktora! Z czystym sumieniem polecam! Dziękuję Panie Profesorze. Serdecznie pozdrawiam.
Natalia napisał/a 08.09.2016 o godz. 17:59:
Zabieg przeprowadzony szybko i bezboleśnie. Usuwałam cztery znamiona. Bardzo doświadczony i uprzejmy chirurg jakich mało. Najpierw szczegółowo omówił przebieg zabiegu i proces gojenia po czym nie miałam już obaw.Bardzo miło i komfortowo.
Bartek napisał/a 07.09.2016 o godz. 11:10:
super miejsce i super lekarze. Miła i fachowa obsługa. Serdecznie polecam