Szeroki wachlarz usług

W naszym Centrum Laserowym w Poznaniu przyjmują specjaliści wielu dziedzin. Dzięki ich doświadczeniu, zaangażowaniu i życzliwemu podejściu do pacjenta, wyróżniamy się na tle innych placówek. Nasi lekarze pracują w zawodzie od lat, a mimo to nadal się dokształcają. W swojej pracy wykorzystują najwyższej jakości sprzęt: nowoczesne lasery i oprzyrządowanie do nich, które niweluje zagrożenie m.in. zakażeniami pozabiegowymi, oparzeniami, przebarwieniami i zmniejsza odczucia bólowe do minimum.

Nasze usługi

  • Chirurgia refrakcyjna (okulistyka): laserowa korekcja oczu (LASEK, LASIK, EBK, Trans-PRK, FemtoLasik), badania okulistyczne, w tym ocena dna oka oraz pomiar ciśnienia wewnątrzgałkowego i inne.
  • Chirurgia ogólna: zabiegi tarczycy, przepukliny, przewodu pokarmowego, kamicy pęcherzyka żółciowego, usuwania żylaków kończyn dolnych i odbytu i inne.
  • Proktologia: wziernikowanie odbytu i odbytnicy, laserowe usuwanie lub chirurgiczne leczenie zmian okołoodbytniczych, laserowe usunięcie kłykcin i inne.
  • Dermatochirurgia: badanie skóry dermatoskopem, chirurgiczne lub laserowe usuwanie zmian skórnych, obliteracja żylaków (skleroterapia), chirurgiczne lub laserowe usuwanie wrastających paznokci i inne.
  • Medycyna estetyczna: korekta zmarszczek mimicznych, wypełnianie ubytków skóry, usuwanie włókniaków, brodawek, znamion, leczenie nadpotliwości i inne.
  • Endokrynologia: badania i leczenie niedoczynności tarczycy, nadczynności tarczycy, wola obojętnego (miąższowego i guzowatego) i innych zaburzeń hormonalnych.

Zabiegi wykonujemy na zlecenie innych lekarzy lub na prośbę pacjenta. Zawsze jednak poprzedzamy je badaniami, podczas których upewniamy się, że dana zmiana rzeczywiście wymaga chirurgicznej ingerencji i że ingerencja ta będzie bezpieczna dla pacjenta.

Liczy się dla nas przede wszystkim komfort leczonego i w celu jego zapewnienia wybieramy najmniej inwazyjne działania. We wszystkich wykonywanych przez nas zabiegach używane są najnowocześniejsze techniki. Podczas wykonywania korekt medycyny estetycznej wykorzystujemy: kwas hialuronowy, botoks oraz nici liftingujące.

Centrum Laserowe – zabiegi chirurgiczne i medycyna estetyczna – Poznań